پروژه های انجام شده

 

  • راه اندازی واحد تولید ازت شرکت اکسیر پویان اراک:

در این پروژه با تعمیر و به روز رسانی سیستم کنترل واحد تولید ازت شرکت اکسیر پویان اراک که مدت ها از سرویس خارج بود، این واحد راه اندازی مجدد و در سرویس قرار گرفت.  

          

 

  • طراحی و ساخت پنل کنترل کمپرسور های هوا:

سیستم های کنترلی یکی از اجزای حیاتی کمپرسورهای اسکرو است که وظیفه راه اندازی  کمپرسور را دارد. همچنین این سیستم با رصد کردن کلیه پارامترهای عملیاتی مانند فشار و دمای هوا و روغن و صدور فرمان های مناسب، موجب افزایش بهره وری و راندمان دستگاه و کارکرد دقیق و اصولی سیستم می گردد. از دیگر وظایف پنل کنترل کمپرسور یا اصطلاحا کنترلر کمپرسور، حفاظت از دستگاه در مواقع اضطراری است. منظور از مواقع اضطراری شرایطی است که کارکرد دستگاه در آن شرایط موجب آسیب و خسارت به دستگاه می گردد. بطور مثال وجود نوسانات ولتاژ و آمپر و همچنین افزایش بیش از حد دمای هوای درون کمپرسور از مواردی است که موجب آسیب رساندن به دستگاه می گردد و سیستم کنترل کمپرسور در این مواقع بایستی با خاموش کردن به موقع دستگاه  و اعلان هشدار مناسب از وارد شدن خسارت به دستگاه جلوگیری کند. این پنل کنترل که در شرکت پیشرو الکترو رایان اورانوس طراحی و ساخته شده است قابلیت نصب بر روی کمپرسور های هوای اسکرو را دارد.

   

 

  • طراحی و اجرای سیستم کنترل فاز جدید شرکت اکسیر پویان و به روز رسانی فاز قدیم

در این پروژه سیستم کنترل و مانیتورینگ شرکت اکسیر پویان در دو مرحله طراحی و اجرای فاز جدید و به روز رسانی سیستم قدیم این شرکت بر اساس استاندارد ضد انفجار و با استفاده از PLC-1500 و PLC-1200 طراحی و اجرا شد.